top of page
Gabinet 3 zd 1.jpg

Wielokrotnie słyszeliśmy od naszych Klientów pytania o możliwość odsłuchania relaksacji po spotkaniu lub prośby o polecenie artykułów na tematy poruszane w trakcie sesji psychoterapeutycznych.

 

Chcąc wyjść na przeciw Ich oraz być może Waszym potrzebom przygotowaliśmy kilka nagrań oraz artykułów.

Rozmyślając na plaży
przejdź do nagrania

"Bezpieczne miejsce"

ćwiczenie wyobrażeniowe

Jeżeli przeżywasz niepokój w ciągu dnia bądź gonitwa myśli nie pozwala Ci zasnąć możesz sięgnąć po tą technikę relaksacyjną w celu przekierowania uwagi i obniżenia napięcia.

wędrując podróżników
przejdź do nagrania

"Medytacja góry"

mindfullnes

Zdarza się, że w różnych sytuacjach reagujemy szybciej niż byśmy chcieli lub odwrotnie - nie robimy nic, a później zostajemy z ciężarem niewypowiedzianych emocji. Trening uważności pomaga nam zatrzymać się, uświadomić sobie własne emocje oraz daje wolność wyboru odpowiedzi na to, co nas spotyka.

Medytacja nad morzem
przejdź do nagrania  można dodać znaki płci

Trening relaksacyjny Jacobsona

praca z ciałem

To jedno z najczęściej proponowanych ćwiczeń. Poza redukcją napięcia w ciele pozwala na odciągnięcie myśli od niechcianych spraw oraz zwiększenie świadomości odczuwanego dyskomfortu.

Kompletna logiczne
przejdź do całości artykułu

Czym jest psychoterapia integracyjna?

psychoterapia

Być może zastanawiasz się nad podjęciem psychoterapii i stoisz przed dylematem do kogo się zwrócić? Przeczytaj czym charakteryzuje się psychoterapia integracyjna. Być może ten artykuł ułatwi Ci podjęcie decyzji.

Ręka w wodzie
przejdź do całości artykułu

Dla kogo jest terapia EMDR?

psychoterapia

Dowiedz się więcej czym jest ten rodzaj terapii oraz komu jest proponowany. Francine Shapiro, twórczyni metody, opisała tą formę pomocy jako ".........".

Zmień
obejrzyj filmik

Dlaczego wprowadzanie zmian jest tak trudne?

psychoedukacja

W tym filmiku Krystian opowiada o etapach zmiany oraz czynnikach umożliwiających oraz uniemożliwiających przejście przez poszczególne fazy procesu.

bottom of page